SHEIN – populárny e-shop s módou

shein

Shein je internetový predajca módy, ktorý si v posledných rokoch získal popularitu vďaka svojim módnym a cenovo dostupným možnostiam oblečenia. Aké sú skúsenosti ľudí s týmto e-shopom a aké oblečenie možno nájsť v internetovom obchode Shein.sk?


Obsah článku


Spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2008, sa rýchlo stala miestom, kam chodia módni fajnšmekri, ktorí chcú byť na vrchole najnovších trendov bez toho, aby museli minúť veľa peňazí.

V tomto článku sa možno dočítať, aké sú recenzie na Shein, ako funguje doprava a vrátenie tovaru a aký výber oblečenia tento e-shop ponúka.

Shein.sk – široký výber oblečenia, obuvi a doplnkov

Jednou z najvýraznejších vlastností stránky Shein.sk je jej široký výber oblečenia. Tisíce položiek v rôznych kategóriách, ako sú topy, šaty, spodky a vrchné oblečenie, sú pre zákazníkov ako stvorené.

Či už niekto hľadá ležérne oblečenie na každodenné nosenie alebo elegantný komplet na špeciálnu príležitosť, na tomto populárnom e-shope si príde na svoje úplne každý.

Okrem rozsiahlej kolekcie oblečenia ponúka Shein.sk aj širokú škálu doplnkov, obuvi a dokonca aj kozmetických výrobkov, ktoré doplnia každý vzhľad. Od výrazných šperkov až po štýlové kabelky a módne topánky – tu sa nájdu všetky prvky, ktoré pozdvihnú outfit a vyjadria osobný štýl každého nadšenca módy.

Internetový obchod Shein – recenzie

Recenzie na obchod Shein sa veľmi líšia, pričom zákazníci poskytujú pozitívne aj negatívne recenzie. Zatiaľ čo niektorí zákazníci chvália e-shop za prijateľné ceny, módne štýly a inkluzívne veľkosti, iní vyjadrili nespokojnosť s problémami, ako je kvalita, nezrovnalosti vo veľkosti, oneskorenie dopravy a zákaznícky servis.

Pozitívne recenzie často vyzdvihujú:

 • široký výber dostupných možností oblečenia
 • širokú škálu štýlov, z ktorých si možno vybrať
 • širokú škála veľkostí
 • cenovú dostupnosť – možno tu nájsť módne kúsky za prijateľné ceny
 • užívateľsky prívetivé rozhranie webovej stránky, ktoré uľahčuje navigáciu a vyhľadávanie požadovaných položiek
 • podrobné opisy výrobkov, veľkostné tabuľky a recenzie zákazníkov, ktoré pomáhajú pri informovanom rozhodovaní pred nákupom

Na druhej strane, negatívne recenzie zvyčajne kritizujú:

 • problémy s kvalitou a veľkosťou
 • horšiu kvalitu látok, ktoré sú na pocit lacné, alebo odevov, ktoré po niekoľkých noseniach strácajú svoj tvar
 • nezrovnalosti vo veľkosti – skutočné veľkosti sa nezhodujú s rozmermi uvedenými na stránke
 • dopravu – dlhé dodacie lehoty najmä počas hlavných sezón
 • zákaznícky servis – ťažkosti pri sledovaní objednávok
 • problémy s vrátením tovaru a peňazí

Pred nákupom na Shein sa potenciálnym zákazníkom odporúča, aby si pozorne prečítali recenzie, zvážili poskytnutú spätnú väzbu a zvážili klady a zápory, aby sa mohli informovane rozhodnúť o svojich skúsenostiach s nakupovaním na tejto platforme. Podobne je to aj s nakupovaním na Fruugo.sk.

Web eur.shein.com

Eur.shein.com je európska webová stránka populárneho online predajcu módy Shein. Ako európska obdoba je táto platforma určená špeciálne pre zákazníkov v Európe a poskytuje im pohodlné a lokalizované nakupovanie.

Celkovo je eur.shein.com obľúbenou online destináciou v Európe pre cenovo dostupnú a štýlovú módu.

Vďaka rozsiahlemu výberu oblečenia, inkluzívnej ponuke veľkostí a lokalizovaným nákupným skúsenostiam sa eur.shein.com snaží poskytnúť európskym zákazníkom trendový výber módy, ktorý im umožní ľahko vyjadriť svoj osobný štýl.

Prečo je tento e-shop taký populárny?

Jedným z dôvodov, prečo sa shop Shein stal takým populárnym, sú jeho dostupné ceny. Tento obchod je známy svojimi priaznivými cenami, vďaka ktorým si zákazníci môžu dopriať najnovšie módne trendy bez toho, aby prerobili peniaze.

Okrem toho Shein rovnako ako remixshop.sk často ponúka zľavy, propagačné akcie a bleskové výpredaje, čím sa stáva ešte atraktívnejším pre módne uvedomelých jednotlivcov, ktorí chcú ušetriť peniaze a zároveň vyzerať štýlovo.

Ďalším aspektom, ktorý odlišuje Shein od ostatných e-shopov, je široká ponuka veľkostí. E-shop ponúka rôzne veľkosti vrátane plusových veľkostí, vďaka čomu si každý môže nájsť oblečenie, ktoré mu sedí a lichotí jeho postave. Vďaka tomuto záväzku inkluzívnosti si Shein získal verných zákazníkov, ktorí oceňujú snahu značky vyhovieť rôznym veľkostiam a typom postavy.

Okrem toho je prioritou spoločnosti aj spokojnosť zákazníkov. Shein shop poskytuje podrobné popisy výrobkov, tabuľky veľkostí a recenzie, ktoré zákazníkom pomáhajú pri rozhodovaní sa o kúpe tovaru na základe informácií. Webová stránka je vybavená užívateľsky prívetivým rozhraním umožňujúcim jednoduchú navigáciu a bezproblémové prehliadanie.

Skúsenosti s e-shopom Shein nie sú vždy pozitívne

Hoci Shein ponúka cenovo dostupné a trendové oblečenie, objavujú sa aj negatívne skúsenosti s týmto e-shopom. Niektorí kritici vyjadrili obavy týkajúce sa kvality a etiky značky. Na internete možno nájsť správy o nekonzistentných veľkostiach, dlhých dodacích lehotách a problémoch s procesom vrátenia tovaru.

Okrem toho spoločnosť Shein čelila kritike týkajúcej sa jej postupov v oblasti fast fashion, ktoré prispievajú k problémom týkajúcich sa životného prostredia.

Shein je e-shop, ktorý si získal popularitu vďaka svojmu širokému výberu módneho a cenovo dostupného oblečenia. Vďaka širokej škále veľkostí, častým zľavám a používateľsky prívetivému rozhraniu sa Shein stal miestom, kam chodia jednotlivci, ktorí sa zaujímajú o módu a chcú byť na vrchole najnovších trendov.

Treba si však uvedomiť potenciálne obavy týkajúce sa kvality a etiky spojené s touto značkou.

Internetový obchod Shein sa stal populárnym hlavne vďaka dostupným cenám a širokému výberu oblečenia.

Shein oblečenie – od plaviek až po spoločenské šaty

E-shop Shein ponúka širokú škálu oblečenia vrátane plaviek a spoločenských šiat, ktoré vyhovujú rôznym módnym preferenciám a príležitostiam.

Shein poskytuje rozmanitú kolekciu plaviek vhodných pre rôzne typy postavy a štýlové preferencie. Od bikín až po jednodielne Shein plavky, kupujúci si môžu vybrať z množstva vzorov, modelov a farieb.

Či už niekto potrebuje spoločenské šaty na svadbu, koktailový večierok alebo slávnostný galavečer, Shein má možnosti, ktoré spĺňajú rôzne preferencie. Od elegantných a sofistikovaných šiat s dĺžkou po zem, až po elegantné a módne kokteilové šaty – tento e-shop vyhovie rôznorodému vkusu.

Okrem plaviek a spoločenských šiat je v ponuke nespočetné množstvo ďalších možností oblečenia, ktoré doplní šatník každej ženy.

Shein má v ponuke širokú škálu oblečenia od plaviek až po spoločenské šaty na rôzne príležitosti.

Vrátenie tovaru

E-shop Shein rovnako ako mnoho iných umožňuje vrátenie tovaru. Pri vrátení tovaru objednaného treba postupovať nasledovne:

 1. prihlásiť sa na svoj účet Shein a prejsť na kartu Moje objednávky
 2. kliknúť na tlačidlo Vrátiť položku a vybrať položku, ktorú chce zákazník vrátiť
 3. vybrať logistické podrobnosti na doručenie položky späť do Shein
 4. vytlačiť vratný štítok a pripevniť ho na balíček
 5. navštíviť miestnu poštu alebo si dohodnúť doručenie spôsobom dopravy späť na miesto Shein (adresa: Goodcang Logistics GmbH Regioparkring 14, 41199 Mönchengladbach)

Peniaze by mali byť pripísané na účet zákazníka do jedného mesiaca.

Doprava PPL

Internetový predajca módy Shein ponúka dopravu tovaru aj na Slovensko prostredníctvom prepravcu PPL. Štandardné doručenie balíka na Slovensko trvá 10 až 12 pracovných dní. Vo väčšine prípadov bude balík doručený v predpokladanom čase príchodu.

Skutočný dátum dodania tovaru však môže byť ovplyvnený letovým poriadkom, poveternostnými podmienkami a inými vonkajšími faktormi. Čo najpresnejší dátum doručenia možno nájsť v informáciách o sledovaní zásielky.

Cena za dopravu na Slovenko prostredníctvom PPL je 3,90 €. Objednávky zo SHEIN nad 9,00 € majú dopravu na Slovensko zdarma.

Shein – zľava, zľavové kódy a kupóny

Shein je známy svojou cenovou dostupnosťou a jedným zo spôsobov, ako zlepšuje nákupný zážitok svojich zákazníkov, je ponuka rôznych zliav, zľavových kódov a kupónov. Tieto akcie umožňujú zákazníkom ušetriť ešte viac peňazí a zároveň si užívať najnovšie módne trendy.

Jedným z najbežnejších typov zliav, ktoré e-shop ponúka, sú výpredaje na celej stránke. Počas týchto výpredajov môžu zákazníci využiť percentuálnu zľavu z celého nákupu alebo z určitých kategórií tovaru. Tieto zľavy sú zvyčajne viditeľne zobrazené na webovej stránke, čo umožňuje zákazníkom ľahko využiť úspory.

Okrem toho Shein často poskytuje zľavové kódy a kupóny, ktoré môžu kupujúci uplatniť počas procesu objednávky. Tieto kódy sa zvyčajne nachádzajú na webovej stránke, v propagačných e-mailoch alebo prostredníctvom kanálov sociálnych médií spoločnosti Shein.

Zľavové kódy a kupóny majú zvyčajne dátumy platnosti, preto by si kupujúci mali všímať obdobie platnosti, aby sa uistili, že môžu zľavu využiť.

Má Shein aj kamenný obchod?

Hoci spoločnosť Shein pôsobí predovšetkým ako online predajca, rozšírila svoju prítomnosť aj do kamenných predajní v rôznych krajinách. Tieto fyzické obchody umožňujú zákazníkom osobný nákup a vyskúšanie si oblečenia pred nákupom.

Kamenné predajne však nie sú dostupné vo všetkých regiónoch. Na Slovensku sa fyzické predajne tohto internetového predajcu módy žiaľ nenachádzajú.

Má Praha svoju predajňu Shein?

Rovnako ako Slovensko, aj Praha, hlavné mesto Česka, stále čaká na kamenné predajňu obchodu Shein. Ľuďom žijúcim v Prahe teda neostáva iná možnosť, ako využiť objednanie z e-shopu.