Pôžičky online ihneď na účet – bez telefonovania

pozicky-online-ihned

Pôžičky online ihneď na účet menia pravidlá hry, pokiaľ ide o prístup k rýchlej a pohodlnej finančnej pomoci. Vďaka svojej rýchlosti, pohodlnosti, flexibilite a dostupnosti nie je prekvapením, že sa čoraz viac ľudí obracia na online pôžičky. Aké sú ich výhody a kto poskytuje pôžičky online bez telefonovania?

Veľa ľudí sa často ocitne v situácii kedy potrebuje súrne peniaze na neočakávaný výdavok alebo si potrebuje kúpiť vysnívanú vec a nechce čakať, pokiaľ si na ňu nasporí peniaze. Práve vtedy pomôže online pôžička ihneď na účet, ktorá je navyše bezúčelová a môže sa použiť na čokoľvek.

V tomto článku sa možno dočítať, čo je to pôžička online ihneď na účet, aké sú jej výhody a kto takéto pôžičky poskytuje.

Pôžička online ihneď na účet

Rýchla pôžička online ihneď na účet je pomerne ľahko dostupný úver, kedy nikto nesleduje, na aký účel sa požičané peniaze používajú. Samotná rýchlosť vybavenia pôžičky spočíva v tom, že sa vybavuje online bez zbytočnej osobnej návštevy pobočky spoločnosti.

Takéto rýchle online pôžičky ponúkajú viaceré bankové aj nebankové spoločnosti, pričom rozdiel je v tom, že pri bankových spoločnostiach sa väčšinou vyžaduje dokladovanie príjmu či výpis z registra dlžníkov a pri nebankovkách to nemusí byť potrebné.

Faktom však ostáva, že bankové spoločnosti si za takúto službu účtujú oveľa menší úrok ako tie nebankové, preto je na zváženie klienta, s ktorou spoločnosťou sa rozhodne spolupracovať.

Rýchla pôžička sa väčšinou vybavuje online, ale samozrejme vždy je možné osobne navštíviť pobočku pre prípadné pochybnosti či otázky.

Online pôžička bez telefonovania

Pre ľudí, ktorí jednoducho neradi komunikujú telefonicky a uprednostňujú elektronické vybavenie žiadosti je online pôžička bez telefonovania vhodným riešením situácie.

Ako už bolo spomenuté vyššie, pôžičku je možné vybaviť aj bez telefonovania či dokonca SMS, nakoľko celý proces vrátane schválenia sa odohráva online prostredníctvom webovej stránky spoločnosti. Takto napríklad funguje Nuxo pôžička.

Navyše tak človek ušetrí na poplatkoch spojených s telefonovaním či zaslaním SMS správy.

Online pôžička ihneď – výhody

Online pôžičky so zaslaním peňazí ihneď na účet žiadateľa majú veľa výhod:

 • dajú sa vybaviť z pohodlia domova
 • jednoduchý a rýchly proces
 • peniaze môže mať človek na účte už do niekoľkých minút po schválení pôžičky
 • nebankové spoločnosti majú často pri online formulároch k dispozícií aj kalkulačku, čiže potenciálny záujemca si môže vopred aspoň orientačne vyrátať, o koľko pôžičku preplatí
 • bezúčelové úvery – žiadateľ teda nemusí dokladovať ani jeden minutý cent
 • podmienky sú nastavené pomerne flexibilne
 • ručiteľ nie je potrebný
 • dajú sa požičať menšie sumy v desiatkach eur, ale aj väčšie obnosy v tisícoch

Vďaka týmto hlavným výhodám sa už mnoho ľudí rozhodlo uprednostniť online pôžičky pred inými typmi pôžičiek.

Najväčšou výhodou online pôžičiek je ich rýchle vybavenie z pohodlia domova bez nutnosti telefonovania či návštevy pobočky úverovej spoločnosti.

Online pôžičky ihneď – nevýhody

Ako každý finančný produkt, aj pôžičky online ihneď na účet majú svoje nevýhody:

 • podmienky poskytovania úverov bývajú občas menej zrozumiteľné
 • vysoké úroky a RPMN znamenajú, že často dôjde k výraznému preplateniu požičanej sumy
 • bez kontroly v registri dlžníkov a pravidelného príjmu nepožičia takmer nikto
 • krátka doba splatnosti, často v horizonte maximálne jedného, dvoch mesiacov
 • tieto úvery nie sú vhodné na pokrytie každodenných nákladov – sú určené primárne pre prípady nečakaných výdavkov
 • predĺženie doby splácania je často ošetrené nemalými poplatkami
 • nesplácanie a opakované meškanie splátok môže vyústiť až do exekúcie

Aj napriek týmto nevýhodám viacero ľudí siahne po online pôžičkách v prípade nečakaných výdavkov.

Online pôžička bez registra

Pôžičky pre ľudí v registroch sú často veľmi obmedzené. Mnoho ľudí s dlhmi je vystavených tomu, že finančné inštitúcie odmietajú poskytnúť úver alebo požičať peniaze. Ak má človek záznam v registri a potrebuje pôžičku, existujú rôzne možnosti, ktoré by mohli vyhovovať jeho potrebám.

Čo to teda presne predstavuje pôžička online bez registra? Ide o typ pôžičky ponúkaný online veriteľmi, pri ktorom možno požiadať o pôžičku a získať finančné prostriedky priamo na svoj bankový účet v priebehu niekoľkých minút bez kontroly úverového registra.

To znamená, že finančnú pomoc, ktorú človek potrebuje, môže získať v priebehu niekoľkých minút bez toho, aby sa musel obávať zdĺhavého vybavovania dokumentov alebo čakacích lehôt.

Získanie pôžičky online bez registra navyše znamená, že žiadateľ nemusí podstupovať ťažkosti s poskytovaním zábezpeky alebo podstupovať kontrolu bonity. To je úľava pre tých, ktorí majú zlé kreditné skóre alebo nemajú žiadny majetok, ktorý by mohli použiť ako zábezpeku.

Online veritelia používajú alternatívne metódy na posúdenie úverovej bonity, ako je napríklad zamestnanecký status a príjem, čo uľahčuje ľuďom získať pôžičku aj s menej ako dokonalou úverovou históriou.

Pôžičky online nonstop a bez registra

Úverom veľa ľudí často rieši finančnú krízu. V prípade, že banka nepožičia peniaze, napríklad kvôli záznamu v registri, oplatí sa využiť nebankové pôžičky alebo pôžičky od ľudí. Na rôznych internetových stránkach možno požiadať o pôžičku online nonstop a bez nahliadnutia do registra. Peniaze môžu byť do pár hodín na účte.

Peer-to-peer pôžičky, teda pôžičky od súkromných osôb, sú takmer vždy bezúčelové – možno ich teda použiť na čokoľvek. Tieto pôžičky online nonstop bez registra sa často poskytujú aj dôchodcom, ktorí môžu mať problém získať peniaze v bankách.

Na trhu dnes už existuje aj ponuka pôžičiek, ktoré sú ihneď na účte a možno ich vybaviť online aj bez nahliadania do registra. Zvyčajne pri pôžičke online nonstop bez registra ide o malé pôžičky, ktoré poskytujú nebankové spoločnosti.

Hoci vo väčšine prípadov je nutné nahliadať do registra dlžníkov, nájdu sa aj takí poskytovatelia, ktorí za určitých podmienok pôžičku poskytnú.

Rýchla online pôžička – poskytovatelia

Medzi tri najčastejšie typy poskytovaných pôžičiek na Slovensku patria bankové, nebankové a kolektívne pôžičky. Každý z týchto typov pôžičiek má svoje výhody a nevýhody. Obvykle sa líšia výškou úveru, jeho úrokom a poplatkami spojenými s daným typom pôžičky.

Najširšiu ponuku rýchlych online pôžičiek majú práve nebankoví poskytovatelia. V poslednej dobe sa však na finančnom trhu v online prostredí čoraz viac presadzujú aj poskytovatelia rýchlych kolektívnych pôžičiek.

Nebanková pôžička online

Nebanková pôžička je každý úver, ktorý neposkytne banka. Ide teda o rôzne typy pôžičiek, ktoré poskytujú spoločnosti, ktoré síce nie sú bankami, ale majú licenciu na poskytovanie pôžičiek od Národnej banky Slovenska.

Ponuky na overené nebankové pôžičky zahŕňajú veľmi populárne nebankové rýchle pôžičky online, ktoré ponúka nebanková spoločnosť bez ohľadu na to, kde sa žiadateľ nachádza. Pokiaľ je pre človeka prioritou komfort, toto je najlepšia pôžička. Všetko je totiž možné vybaviť z pohodlia domova.

Pri takýchto rýchlych pôžičkách možno hovoriť o pôžičkách do 24 hodín. Veľmi často ide o pôžičky okamžite bez dokladovania a bez potvrdenia príjmu, ktoré sú dostupné takmer ihneď a dajú sa vybaviť aj bez ručiteľa alebo bez iného ručenia.

Nebanková pôžička online poskytne rýchlé finančné prostriedky, napríklad na nákup vianočných darčekov.

Ako sa vybavuje rýchla pôžička online

Rýchla nebanková pôžička sa najčastejšie vybavuje online z pohodlia domova alebo iného miesta, kde sa jej záujemca práve nachádza. Vďaka tomu sa nevyžaduje nikoho telefonicky kontaktovať, všetko sa odohráva prostredníctvom internetu.

Ako si vybaviť nebankovú pôžičku dostupnú ihneď?

 1. vyplnenenie jednoduchého formulára so základnými údajmi a jeho odoslanie na stránke nebankovej spoločnosti
 2. žiadosť o pôžičku musí schváliť pracovník spoločnosti a v prípade pozitívnej odpovede sa uskutočňujú ďalšie dôležité kroky na to, aby klient potrebné peniaze dostal čo najskôr
 3. ak je žiadosť o pôžičku schválená a zmluva s nebankovou spoločnosťou podpísaná, online pôžička sa pošle klientovi ihneď na účet

O rýchle nebankové pôžičky online, ktoré sú ihneď vyplácané, je veľký záujem, nakoľko finančné prostriedky sú pripísané žiadateľovi v čo najkratšom možnom čase a ten s nimi môže disponovať v podstate ihneď.

Home Credit – flexibilná pôžička online

Rýchlu online pôžičku má v ponuke napríklad nebanková spoločnosť Home Credit. Jednou z jej mnohých výhod je jej rýchle vybavenie online do 15 minút.

Čo ďalšie človek získa čerpaním online pôžičky od Home Credit?

 • pôžička od 400 € do 10 000 €
 • bezúčelová pôžička na čokoľvek
 • flexibilná pôžička – každý mesiac si možno prispôsobiť výšku splátky
 • vybavenie a vedenie zadarmo

Flexibilná pôžička na kartu od spoločnosti Home Credit predstavuje revolvingový úver, ktorý možno čerpať opakovane na čokoľvek.

HyperPôžička – pôžička online nonstop

Medzi nebankové pôžičky poskytované nonstop patrí napríklad Malá HyperPôžička.

Medzi jej charakteristiky patrí:

 • pôžička od 50 € do 1 000 €
 • splatnosť od 1 do 30 dní
 • pôžička bez dokladovania príjmu
 • ročná úroková sadzba od 20 %
 • rýchle vybavenie
 • pôžička na mieru

Nevýhodou tejto pôžičky, ktorá je vhodná aj pre nezamestnaných, je vysoká úroková sadzba a obmedzená suma pôžičky.

Easy pôžička – online pôžička ihneď na účet

Easy pôžička ihneď na účet býva označovaná za najrýchlejšiu online pôžičku so zaslaním peňazí ihneď na účet žiadateľa. Peniaze si možno požičať až vo výške 25 000 €.

Projekt Easy pôžička vznikol ako reakcia na nedostatok možností získať výhodnú pôžičku na slovenskom trhu. Easy pôžička ihneď na účet je jednou z mála pôžičiek na Slovensku s výhodným úrokom a dostatočnou dobou splatnosti, ktorú môže klient získať, aj keď nespĺňa prísne bankové podmienky.

Aké sú výhody Easy pôžičky?

 • pôžička od 400 € do 25 000 €
 • splatnosť od 1 do 8 rokov
 • úroková sadzba 21,10 % p. a.
 • rýchle vybavenie pôžičky online so zaslaním peňazí ihneď na účet
 • bez zložitého dokladovania – na vybavenie stačí občiansky preukaz

O Easy pôžičku možno požiadať online priamo na webovej stránke spoločnosti. Ak niekto preferuje osobný kontakt, po vyplnení kontaktného formulára je možné pôžičku vybaviť cez obchodného zástupcu.

Triangel pôžička – online a bez registra

Ďalšou voľbou nebankovej pôžičky online je aj Triangel pôžička bez registra. Aké výhody získa človek čerpaním Triangel pôžičky?

 • pôžička od 400 € do 10 000 €
 • doba splácania od 1 do 8 rokov
 • pôžička bez registra
 • bezúčelová pôžička

Túto pôžičku je možné vybaviť jednoducho a online z pohodlia domova. Podaním žiadosti o pôžičku prídu peniaze na účet takmer okamžite. Žiadateľ na to nepotrebuje ani množstvo dokladov a pôžičku získajú aj klienti, ktorí nie vždy spĺňajú prísne bankové podmienky. 

3-TROJKA – rýchla pôžička online ihneď na účet

Pôžička dostupná rýchlo a jednoducho sa dá ľahko vybaviť online. Ak niekto potrebuje peniaze ihneď, stačí vyplniť žiadosť prostredníctvom internetu. S touto malou pôžičkou s názvom 3-TROJKA sú peniaze do 3 minút na účte žiadateľa. Spoločnosť ponúka dva typy pôžičky – Mini pôžičku a Maxi pôžičku.

Čo človek získa čerpaním Mini pôžičky 3-TROJKA?

 • pôžička od 50 € do 500 €
 • splatnosť do 30 kalendárnych dní
 • pôžička pre každého
 • pôžička rýchlo a jednoducho
 • zaslanie peňazí na účet žiadateľa do 3 minút

Tento nebankový úver vyžaduje splniť len minimum podmienok. Požiadať o Mini pôžičku môže každý záujemca, ktorý dovŕšil vek 18 rokov a má trvalý pobyt na Slovensku.

Expresná pôžička 3-TROJKA funguje na princípe recipročného mechanizmu. Nejde o klasickú pôžičku, pri ktorej je potrebné podať žiadosť online. Systém automaticky a bezplatne odošle SMS správu s odkazom, na ktorom si reálne dokáže človek vybaviť pôžičku do 3 minút.

S riešením finančnej situácie, ktorá je urgentná zrejme pomôže len pôžička. Z dlhodobého hľadiska je vhodnejšie vytvárania úspor či investovanie. Takú možnosť ponúka aj Privatbanka.